ABOLINS.jpg
STACIJA_3.jpg
Jenni-Elizabeth-Home-18.jpg
photo-1450107579224-2d9b2bf1adc8.jpeg
download.jpeg
705438_iRklpg.jpeg
ABOLINS.jpg

VISU VAR SĀKT NO JAUNA un nekas nav neiespējams


 

 

 

SCROLL DOWN

VISU VAR SĀKT NO JAUNA un nekas nav neiespējams


 

 

 

Vieta, kur satiekas MIRKĻI

Nekas nestāv uz vietas, nekas neapstājas. Mūžīgā kustība, nerimstoša.
Skaņa skan un izskan, vārdi, kas teikti top pateikti.

STACIJA_3.jpg

KAS IR STACIJA?


KAS IR STACIJA?


RADOŠA TELPA

Liksim atnācējam justies kā citā pasaulē, kā ārzemēs. Nesteigties, izbaudīt atnākšanu, sajust garšu, krāsas, to, ka iespējams ir tik daudz. Pūtīsim dzelzceļa svilpi un turēsim radošo telpu.

Stacija - Vieta, kur beidzot satiekas, kāds atbrauc ar neticamām lietām, pārrodas no pus pasaules apbraukāšanas, vieta kur pārdod ķiršus, Ērgļu vēdlodziņš pa kuru ienāk svaigs gaiss, saka idejas autors
— Māris Olte
Jenni-Elizabeth-Home-18.jpg

NESTEIGTIES UN SAJUST GARŠU


Pop-up restorāns Bauda acīm,
ausīm un citām maņām

 

 

 

NESTEIGTIES UN SAJUST GARŠU


Pop-up restorāns Bauda acīm,
ausīm un citām maņām

 

 

 

3268.jpg

POP - UP RESTORĀNS JAU ŠAJĀ VASARĀ.

Pop-up (jeb vienreizējs un īstermiņa projekts) koncepcija paredz sagādāt pārsteiguma sajūtu, un šādu pasākumu organizatori cenšas ne vien gādāt par augstvērtīgu ēdienu, bet arī baudu acīm, ausīm un citām maņām. Šoreiz tas būs Ērgļu bijušajā stacijā, kas ir celts 1937.gadā, bet augusta beigās pārtaps par iedvesmojošu ēdienu baudīšanas vietu.

Gatavosim un radīsim ēdienu no tuvākajā apkārtnē audzētiem un ražotiem produktiem. Izcelsim produktu patieso garšu un daudzveidību, atgādinot par sen aizmirstām vietām, kas pelnījušas atkal atdzimt
— Mārtiņs Sirmais
photo-1450107579224-2d9b2bf1adc8.jpeg

PROJEKTI


PROJEKTI


Biedrība “Zivju gani” ir uzsākusi projekta Nr. 16-05-AL23-A019.2202-000008 “NVO centra "Stacija" izveidošana Madonas Novada fonda lauku partnerībā” īstenošanu Lauku atbalsta dienesta administrētā Latvijas lauku attīstības programmas 2014. – 2020. gadam apakšpasākuma 19.2. „Darbības īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” aktivitātes 19.2.2. „Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas” ietvaros.

Projekta mērķis ir izveidot alternatīvu, radošu sabiedrisko kultūras un tūrisma centru "Stacija", atjaunojot Ērgļu dzelzceļa stacijas ēku kompleksā esošu ēku un pieņemot darbā centra koordinatoru..

Projekta kopējās attiecināmās izmaksas ir 20 000,00 EUR, no kuriem 18 000,00 EUR ir Eiropas Lauksaimniecības fonda Lauku attīstībai (ELFLA) atbalsts.

logo_02.png
logo_01.png
logo_03.png
 

Sia "Aktīvā tūrisma centrs "Ērgļu stacija"" ir uzsākusi projekta Nr. 18-05-AL23-A019.2104-000010  “Pakalpojumu dažādošana SIA “Aktīvā tūrisma centrs “Ērgļu stacija”” īstenošanu Lauku atbalsta dienesta administrētā Latvijas lauku attīstības programmas 2014. – 2020. gadam apakšpasākuma 19.2. „Darbības īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” aktivitātes 19.2.1. „Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas” ietvaros.

Proejkta mērķis ieviest jaunu un unikālu tūrsima pakalpojumu, dažādojot jau esošo piedāvājumu. Projekta rezultātā tiks iegādātas 6 divvietīgas laivas, kas veidotas no caurspīdīga materiāla ar LED gaismas aprīkojumu, kas paredz iespēju tās lietot ne tikai dienā, bet arī nakts izbraucienos. Laivu materiāls ļaus vērot Latvijas ezeru zemūdens pasauli, izvērst tūres ar gidu par dabas norisēm zem ūdens un citām saistītām tematikām. Pēc pieprasījuma tiks nodrošināta inventāra piegāde un izmantošana ne tikai pie Stacijas kompleksa esošajā Vecmuižas ezerā, bet arī citos Madonas novada fonda partnerības ezeros.

Projekta kopējās attiecināmās izmaksas ir 13 219,22 EUR, no kuriem 7931,54 EUR ir Eiropas Lauksaimniecības fonda Lauku attīstībai (ELFLA) atbalsts.

logo_02.png
logo_01.png
logo_03.png
 
download.jpeg

TŪRISMS


TŪRISMS


IEPAZĪSTI ĒRGĻUS GIDA PAVADĪBĀ

Nokļūstot Ērgļu dzelzceļa stacijā, kas tiek attīstīta kā konkurētspējīga, pašmāju un ārzemju tūristiem pievilcīga vieta ar nosaukumu “STACIJA”, ceļotājiem tiks piedāvāts apmeklēt gida vadītas ekskursijas 1- 2 dienu garumā ar individuālu pieeju, izzinot Vidzemes augstienes un tai apkārt esošās teritorijas, veidojot vispusīgus maršrutus pārgājienu un piedzīvojuma veidā.

Pateicoties STACIJAS gidu speciālajām zināšanām par dabu un aktīvo tūrismu dabā, katrs maršruts var tikt pielāgots attiecīgai mērķa grupai, ņemot vērā to vecumu, prasmes un vajadzības.

Organizējot ekskursijas plānots izmantot tādus līdzekļus kā laivas, velosipēdus, virves (alpīnisma iemaņu uzlabošanai), slēpes ( ziemas sezonā sniega apstākļos), uzsvaru liekot uz veselīgu dzīvesveidu, kur vissvarīgākais fiziskās slodzes nodrošināšanai ir pārvietošanās ar kājām ( ja nepieciešams ņemot palīgā nūjas) vai muskuļu dzītu transportu.

Sadarbojoties ar dažādiem uzņēmumiem, ražotnēm, zemnieku saimniecībām, ekskursijas tiks papildinātas ar degustācijām, radošajām darbnīcām, zemnieku saimniecību un mazo ražotņu apmeklējumiem, kā arī piedaloties slēpņošanā

( skat. Geocahing ).

Ekskursiju valoda: latviešu, krievu, angļu.

Lai skaidrāk iezīmētu dabas un cilvēka iespējamo sadarbību, maršruti tiek dalīti četrās tematiskajos virzienos jeb elementos: Zeme. Gaiss. Uguns. Ūdens.

705438_iRklpg.jpeg

KONTAKTI


KONTAKTI


 
 

Meklē Mūs

Sia “Aktīvā tūrisma centrs “Ērgļu stacija””
Adrese: Stacijas iela 1, Ērgļi, Ērgļu pagasts, LV-4840

RĪGA / STACIJA   →  97 KM

 

Sazinies ar mums

+ 371 29692200

inese.olte@gmail.com