Pieteikšanās pārgājieniem

un vienas dienas bērnu NOMETNEI

 

Pieteikšanās un dalības maksa attiecas tikai uz tiem dalībniekiem, kas vēlas doties pārgājienā vai pieteikt bērnu vienas dienas nometnei. Pārējās aktivitātes ir bez maksas. 

Pēc pieteikšanās Jūs saņemsiet e-pastu ar sīkāku informāciju par konkrēto maršrutu. Reģistrācija un maršrutu sākums Ērgļu stacijā pl. 9:00 - visiem maršrutiem. (Ja maršrutu sākumpunkts plānots citā vietā, Jūs turp nogādās autobuss. Ja maršruta fināls ir citā vietā, Jūs atpakaļ atvedīs autobuss.)

Izvēlies konkrēto pārgājienu maršrutu vai pieteikt jaunieti vienas dienas nometnei iespējams šeit.

Vairāk informācijas par pārgājienu maršrutiem, lasi šeit.

Vairāk informācijas par bērnu/jauniešu vienas dienas nometni, lasi šeit.


Iepazīsties ar drošības noteikumiem:

 1. Izvēlieties pārgājienam atbilstošu, ērtu, elpojošu un relatīvi siltu apģērbu, kā arī ūdens drošus apavus (trekinga vai gumijas zābakus). Lietus gadījumā izvēlieties ūdensnecaurlaidīgu vējjaku, neņemiet līdzi lietussargus. Ģērbieties slāņos, lai nepieciešamības gadījumā varat pielāgot apģērbu fiziskajai slodzei un laika apstākļiem. 
 2. Izturieties saudzīgi pret vidi un no apmeklētās vietas ņemiet sev līdzi tikai fotogrāfijas un iespaidus!

 3. Pārgājiena laikā un pirms tam aizliegts lietot alkoholiskus dzērienus.

 4. Esat uzmanīgi, kāpjot uz slapjiem kokiem un akmeņiem, kā arī uz nestabilām virsmām.

 5. Tuvojoties ūdenstilpēm (ezeri, lāmas, purva upes u.c.) ievērojiet personīgo drošību un nepārvērtējiet savas spējas. Uzmaniet sevi, savus bērnus un neradiet apdraudējumu ne sev ne citiem pārgājiena dalībniekiem.

 6. Ja Jums šķiet, ka konkrēto šķērsli Jums neizdosies pārvarēt, informējiet par to gidu, kurš norādīs šķēršļa apiešanas ceļu. 

 7. Rūpīgi ievērojiet gida norādījumus, kā arī citus drošības noteikumus, par kuriem gids Jūs informēs pirms pārgājiena.

 8. Katrs pats ir atbildīgs par drošību maršruta veikšanas laikā, biedrība “Zivju gani” pārgājiena laikā neizslēdz traumu un nelaimes gadījumu risku. 

 9. Pārgājienā var piedalīties nepilngadīgas personas, ja tos pavada vismaz viens no vecākiem, kas uzņemas pilnu atbildību par nepilngadīgo personu. 

 10. Biedrība “Zivju gani” ir atbrīvota no atbildības sakarā ar dalībnieka gūtajiem ievainojumiem, traumām, kā arī citādu kaitējumu dalībnieka dzīvībai, veselībai un mantai.

 11. Personīgi parakstoties uz Dalībnieka Reģistrācijas anketas, dalībnieks apliecina, ka:

 • viennozīmīgi piekrīt šiem pārgājiena noteikumiem un apņemas tos ievērot; 

 • piešķir biedrībai “Zivju gani” tiesības, vai pilnvarojot trešās personas, uzņemt dalībnieku fotogrāfijas, video un citus skaņu un vizuālās informācijas ierakstus, kā arī vākt, saglabāt un apstrādāt informāciju par dalībnieku teksta, skaņu un vizuālo datu nesējos. Biedrība “Zivju gani” ir tiesības izmantot iepriekšminēto informāciju un datus reklāmas kampaņās. Autortiesības, izplatīšanas tiesības un pārējās mantiskās tiesības attiecībā uz uzņemtajām fotogrāfijām, ierakstiem un citu iegūto informāciju pieder biedrībai “Zivju gani”.

*Aizpildot pieteikuma anketu, jums būs jāapstiprina augstāk minētie noteikumi. 

Sazinies ar mums

Ja ir vēl, kaut kas, kas palicis neskaidrs, droši jautā, un mēs apsolām Tev atbildēt vienas dienas laikā!

(parasti tas notiek ātrāk)

Vārds *
Vārds