"Tūrists - tas ir dvēseles stāvoklis. Vēlme ceļot, izzināt un atrast noved pie brīnumainām atklāsmēm. Par sevi, par dzimto vietu. Tūrisma salidojuma ideja - satiekamies, iepazīstamies un dodamies tālāk jau ar pleca sajūtu" Māris Olte.

PAR pasākumu

Tūrisma salidojums notiks 7. - 8. septembrī Ērgļos. Tas ir pasākums, kura ietvaros sanāks kopā Latvijas tūrisma profesionāļi un entuziasti, lai demonstrētu aktīvā tūrisma prasmes un ļautu izmēģināt dažādus aktīvā tūrisma veidus ikvienam interesentam. Tas ir stāsts par virvjošanu, pastaigu kokos, gar ūdeņiem, mežā un purvā, laivošanu, riteņbraukšanu, nūjošanu un staigāšanu pa lentu. Par jebko, kas ir aktīvs, ko varam darīt dabā un kas veido tavu dzīves stilu.

Pasākuma norises vieta ir bijušās Ērgļu dzelzceļa stacijas perons jeb aktīvā tūrisma centrs “Ērgļu stacija”. Ērgļu stacijas komplekss un tam apkārt esošā teritorija ir ideāls nebeidzamu izmēģinājuma un eksperimentu poligons pie dabas.  “Stacija” rada priekšnoteikumus tam, lai Ērgļi kļūtu par “Latvijas outdoor galvaspilsētu”.

Pasākuma centrālā norises vieta - Ērgļu dzelceļa stacija, Stacijas iela 1, Ērgļi.


Pasākuma programma un dalībnieki tiks izziņoti tuvākajā laikā.